Skip to main content

CoD Warzone wkrótce z nowym trybem - tylko snajperki i strzelby

Wariant dla trzyosobowych drużyn.

Activision poinformowało, że wkrótce w Call of Duty Warzone pojawi się nowy tryb rozgrywki - przeznaczony dla trzyosobowych drużyn Scopes and Scatter Guns.

Zasady będą identyczne, jak w klasycznym battle royale - 150 osób stanie do walki o przetrwanie, a wygrają gracze, którzy jako ostatni pozostaną na polu bitwy. W wariancie użyjemy jednak tylko dwóch rodzajów broni: snajperek i strzelb.

Zobacz na YouTube

Dokładna data udostępnienia trybu Scopes and Scatter Guns nie jest na razie znana. Z informacji ujawnionych przez Activision wynika jedynie, że opcja powinna trafić do darmowej strzelanki w tym tygodniu.

Ogłoszono też, że w najbliższy piątek - 17 kwietnia - rozpocznie się wydarzenie, w ramach którego gracze zdobędą podwójną liczbę punktów doświadczenia dla postaci i broni. Akcja potrwa do 20 kwietnia i przeprowadzona zostanie w Warzone i płatnym Modern Warfare.

Call of Duty Warzone to darmowa gra battle royale

Zobacz: Call of Duty Warzone - poradnik i najlepsze porady

Jednocześnie ujawniono, że druga z wymienionych produkcji w tym tygodniu wzbogaci się o Drop Zone - zespołowy wariant, w którym celem jest przejmowanie wskazanych punktów na mapie. Zwycięży ekipa z większą liczbą punktów na koniec rundy.

Źródło: Activision

Read this next