Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

CoD Warzone przeraża - zjawy i jump scare'y zaskakują graczy

Halloweenowe niespodzianki.

Wczoraj do Call of Duty Modern Warfare oraz trybu Warzone trafiła Halloweenowa aktualizacja o nazwie Nawiedzony Werdańsk. Okazuje się, że twórcy przygotowali kilka niespodzianek, które są w stanie przestraszyć graczy.

Przed obejrzeniem poniższych materiałów radzimy ściszyć dźwięk.

Okazuje się przykładowo, że w nowym trybie z zombie, po otwarciu skrzynki gracza może zaskoczyć klasyczny jump scare, czyli straszny obrazek, wyświetlony nagle na ekranie w akompaniamencie głośnego dźwięku:

Jump scare w 0:28

„Krzyczałem jak nigdy wcześniej” - napisał jeden z użytkowników Reddita. „Przy tych skrzyniach powinno być jakieś ostrzeżenie” - stwierdził inny.

These boxes should come with a warning... from r/ModernWarzone

Gracze odwiedzający szpital w trybie Warzone mogą natknąć się na duchy nawiedzające korytarze budynku. Fani donoszą też o zjawach, które spoglądają na pole walki z okien. Jest także pociąg widmo.

I got scared while i was playing in the hospital then . I thought it was just me but after watching this i confirmed it. they actually added ghost from r/ModernWarzone
Found this ghost train today in quarry from r/CODWarzone

Gracze znaleźli ponadto na mapie Werdańska dom Leatherface'a z „Teksańskiej masakry piłą mechaniczną”. Po wejściu do budynku słychać dźwięk broni tego antagonisty, a na stole i ścianach widać części ciał i krew.

Wielu graczom spodobał się wspomniany wyżej tryb Zombie Royale. Część użytkowników Reddita prosi twórców o zachowanie go na stałe.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze