Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

CoD Warzone - gracze błyskawicznie awansują na 1000 poziom. Błąd czy hack?

Ulepszana zostaje też broń.

Gracze w Call of Duty Warzone automatycznie i błyskawicznie osiągają maksymalny poziom doświadczenia, a także najwyższe poziomy rozwoju wszystkich broni, prawdopodobnie w wyniku glitcha.

Sytuacja jest zobrazowana między innymi w poniższym materiale, w ósmej minucie wideo.

Wielu użytkowników uważa, że nietypowe zjawisko jest wynikiem działań hakerów korzystających z aplikacji z kodami zapewniającymi przewagę w grze. Podejrzane i nagłe levelowanie rozpoczyna się bowiem zazwyczaj po zlikwidowaniu gracza - ale niekoniecznie pierwszego, na jakiego trafimy.

Argumentem przemawiającym za tym, że nie mamy do czynienia ze zwykłym glitchem jest fakt, że istnieją strony internetowe zajmujące się sprzedażą hacków do Warzone, a w ofercie można znaleźć właśnie opisywany tu natychmiastowy rozwój profilu i wszystkich broni.

Warto zaznaczyć, że osiągnięcie maksymalnego poziomu karabinów czy pistoletów pozwala odblokować wszystkie skiny, w tym niezwykle rzadkie zdobienia Dark Camo.

Nie wiadomo tylko, w jaki sposób aplikacja hakerów wykorzystywana do oszukiwania miałaby wpłynąć na konto graczy, którzy z niej nie korzystają. Deweloperzy nie skomentowali jeszcze zaistniałej sytuacji.

O autorze
Komentarze