Skip to main content

Najwyraźniej Fallouta jest za mało, więc wkrótce trafi też do Modern Warfare 3

Gracze dokopali się do plików.

Od premiery serialu Fallout mijają kolejne tygodnie, ale moda na postapokaliptyczne uniwersum trwa w najlepsze. Gracze zajmujący się przeszukiwaniem plików Call of Duty: Modern Warfare 3 odkryli grafikę zapowiadającą crossover między dwiema markami.

Wieści przekazał profil CharlieIntel, specjalizujący się we wszelkich wyciekach i nowościach związanych ze strzelanką. Znalezisko z plików nie jest zbytnio bogate w szczegóły, ale przedstawia czwórkę bohaterów Modern Warfare 3, przebranych w nieco zbyt ciasne kombinezony z krypt.

Charakterystyczna kombinacja niebieskiego i żółtego koloru widoczna jest również na broniach, co może być wskazówką na to, że wśród nowości znajdziemy coś więcej oprócz skina z Krypty. Data rozpoczęcia crossoveru pozostaje tajemnicą. Nic nie wiemy także o planach dodania do gry Pancerza Wspomaganego, który byłby zapewne najmilej widzianą nowością.

Co ciekawe, wśród osób komentujących wyciek widać bardzo wyraźne różnice w opiniach. Niebieskie stroje faktycznie nieco kontrastują z śmiertelnie poważnym wyrazem twarzy każdego bohatera, ale Modern Warfare widywało już przecież nie mniej szalone crossovery. Dla przykładu: niedawno do gry trafił Rick Grames z The Walking Dead.

Tymczasem w Modern Warfare 3 startuje oficjalnie 4. sezon rozgrywek, a wraz z nim do gry trafia sporych rozmiarów aktualizacja. Wśród nowości znajdziemy oczywiście nowe mapy, wyposażenie oraz karnet bojowy do wypełnienia, jak i specjalne wydarzenia, zaplanowane na odleglejszą przyszłość. Szczegóły opisano na oficjalne stronie gry.

Zobacz także