Skip to main content

Pakiet inspirowany Falloutem już oficjalnie w Modern Warfare 3. Poznaliśmy szczegóły

Dostępny od jutra.

Activision przedstawiło oficjalnie szczegóły zestawu „Fallout Vault Dweller” dodającego do Call of Duty: Modern Warfare 3 pakiet przedmiotów zapożyczonych z uniwersum Fallout. W ofercie znajdziemy między innymi nowe stroje i bronie.

Zapowiedź nie jest wielką niespodzianką, ponieważ grafika promocyjna pakietu wyciekła do sieci jeszcze w maju. Teraz otrzymaliśmy jednak konkrety, a więc listę 15 nowości, które trafią do Modern Warfare 3 i Warzone już jutro, 20 czerwca. Mowa o:

  • czterech skinach „Vault 141” dla Operatorów
  • dwóch skinach dla broni (HRM-9 oraz M16)
  • sześciu ekranach ładowania
  • zestawie ozdobnych drobiazgów w postaci naklejek, emblematu czy kart
Zobacz na YouTube

Wojna... wojna nigdy się nie zmienia” - czytamy w zapowiedzi. „Wyjdź na powierzchnię i staw czoła wrogom w ramach nowej współpracy z postapokaliptyczną serią Fallout. Wciel się w jednego z czterech mieszkańców krypty Task Force 141 - Price'a, Ghosta, Soapa i Gaza - z ulepszonymi schematami broni od Vault-Tec i innymi przedmiotami związanymi z Falloutem. Wszystko jest do wykorzystania w Call of Duty: Modern Warfare 3, CoD: Warzone i CoD Warzone Mobile” - dodano.

Atrakcje będziemy mogli odblokować w ramach specjalnego wydarzenia, które pozostanie dostępne do 26 czerwca, a więc przyszłej środy. Co prawda Operatorzy przebrani w ciasne, niebieskie kostiumy z Krypty wygladają dosyć zabawnie, ale zawsze to nowy nabytek do kolekcji.

Zobacz także