Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

CoD Modern Warfare 3 Zombies - pojazdy: najszybszy, najwytrzymalszy, najlepszy

Samochody w grze.

Podczas przemierzania mapy trybu Modern Warfare Zombies w grze Call of Duty Modern Warfare 3 dobrze jest znaleźć jeden z kilku rodzajów pojazdów, które znacznie ułatwią nam poruszanie się. Na tej stronie wskazujemy warte uwagi modele pojazdów, za którymi dobrze jest się rozglądać w czasie meczu.

Ogólnie rzecz ujmując, najlepszym pojazdem w grze jest specjalny fioletowy motocykl, który jednak pojawia się na mapie stosunkowo rzadko. Nie tylko posiada on wysoką prędkość maksymalną, ale może też jeździć po wodzie, ma nielimitowany zapas paliwa i jest odporny na wszystkie rodzaje uszkodzeń, poza bezpośrednimi trafieniami z broni palnej.

Najgorszym natomiast wyborem zwykle jest hatchback. Pojazd ten posiada umiarkowany zapas paliwa, ale niska prędkość i bardzo niewielka wytrzymałość sprawiają, że nie ochroni nas on przed atakującą nas hordą zombie. Możemy używać go przez chwilę, ale jeśli planujemy dłuższe wyprawy, to lepiej poszukać innych pojazdów.

Najszybszym środkiem transportu w grze jest bez wątpienia quad. Dzięki temu szybkiemu pojazdowi możemy sprawnie pokonywać duże odległości, co będzie przydatne przy konieczności udania się do odległego zakątka mapy. Ma jednak znaczące wady - przede wszystkim może zmieścić oprócz gracza tylko jeszcze dwóch pasażerów i posiada najniższą wytrzymałość.

Jeśli szukamy najwytrzymalszego pojazdu, to warto się rozglądać za ciężarówką. Nie grzeszy ona prędkością, ale może doskonale służyć za „czołg”, którym bez problemu staranujemy wielu przeciwników, zanim będzie wymagał napraw. Na plus zaliczyć trzeba także duży zapas paliwa.

Najbardziej uniwersalnym wyborem zawsze będzie z kolei samochód opancerzony. Zapewnia dobrą prędkość, sporą wytrzymałość i zapas paliwa, a do tego występuje obficie na mapie. Możemy też zdobyć „darmową” wersję za każdym razem, kiedy wykonamy kontrakt dostawy ładunku. Bonusem jest zamontowany na dachu karabin maszynowy z nieskończoną amunicją, jednak wymagający chwili schłodzenia po wystrzelaniu dłuższej serii.

Spis treści: Call of Duty Modern Warfare 3 - Poradnik, Solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Call of Duty: Modern Warfare 3 (2023)

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze