Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cities Skylines trafi na Xbox One wiosną

Jest zwiastun wersji konsolowej.

Cities Skylines trafi na konsolę Xbox One przed końcem wiosny - poinformowali przedstawiciele Paradox Interactive. Dostępna będzie też wersja na Windows 10 na PC.

Za przeniesienie gry na platformę Microsoftu odpowiada studio Tantalus, które w przeszłości przygotowało między innymi konwersję The Legend of Zelda: Twilight Princess HD na Wii U - z dobrym skutkiem.

Zobacz: Cities: Skylines - Poradnik, Solucja

Wersja konsolowa będzie dostępna w zestawie z dodatkiem After Dark wprowadzającym rozgrywkę w nocy, ale zabraknie DLC Snowfall z mrozem i opadami śniegu.

Wydanie na PC jest dostępne od marca 2015 roku. Gra wspiera modyfikacje - społeczność stworzyła już wiele interesujących dodatków i ulepszeń. Nie wiadomo, czy mody trafią też na Xbox One.

Za produkcję odpowiada mały zespół Colossal Order. Twórcom udało się dostarczyć wszystko, czego oczekiwali gracze rozczarowani najnowszym SimCity z 2013 roku. Zadbano o spore tereny pod zabudowę czy brak wymogu połączenia z siecią.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze