Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Chorus - pasek energii: regeneracja, zwiększanie

Jak odnawiać energię, by korzystać z rytuałów.

Energia to specjalny zasób w Chorus, za sprawą którego możesz korzystać ze zdolności specjalnych bohaterki - rytuałów. Z tej strony dowiesz się jak ją regenerować i czy można zwiększyć pasek energii.

Pasek energii (1) widać cały czas na ekranie - znajdziesz go w prawym dolnym rogu. Domyślnie składa się on z trzech części, jednak wraz z postępami w grze będziesz w stanie go rozbudować, zbierająć stosowne fragmenty.

Każda aktywacja rytuału - na przykład rytuału zmysłów - zużyje jeden pasek energii. Natychmiast jednak rozpocznie się regeneracja i zostanie on odnowiony po zaledwie kilku sekundach.

Nie musisz zatem nadmiernie przejmować się jego stanem, gdyż w większości sytuacji pasek energii będzie się szybciej uzupełniał, niż zdążysz go zużyć. Co więcej, w trakcie rozgrywki rozwiniesz go o dwa dodatkowe fragmenty (łącznie pięć), co jeszcze bardziej ułatwia sprawę.

Następnie: Chorus - Rytuał Zmysłów: znajdowanie przedmiotów i miejsc

Spis treści: Chorus - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze

More On Chorus

Najnowsze artykuły