Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Chivalry 2 - złoto: jak zdobywać, przedmioty kosmetyczne

Na co wydawać złoto, zakup wyposażenia.

Oprócz punktów doświadczenia, złoto jest zasobem, który zdobywasz podczas rozgrywek w Chivalry 2. Z niniejszej strony dowiesz się do czego ono służy i na co możesz je wydać.

Złoto zdobyć możesz podczas meczów z innymi graczami. To, ile uda ci się go pozyskać, zależy od długości rozgrywki i twoich wyników w jej trakcie. Finalną ilość zdobytego złota (1) sprawdzisz w podsumowaniu na końcu.

W menu głównym z kolei sprawdzisz sumę złota (2), którą posiadasz na swoim koncie. Walutę te wykorzystasz do zakupu przedmiotów kosmetycznych. W tym celu kliknij na zakładkę zbrojownia (3), a następnie na dostosuj postać (4).

Wybierz interesującą cię klasę postaci, potem kliknij na jedną z zakładek (5) u góry ekranu, a następnie wskaż przedmiot (6), który chcesz kupić. Jeśli udało ci się go odblokować poprzez rozwinięcie postaci do odpowiedniego poziomu, będziesz mógł odblokować przedmiot (7).

Po zakupie możesz założyć element na postać - szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz na stronie dostosuj postać: jak zmienić wygląd.

Poprzednio: Chivalry 2 - punkty doświadczenia: jak zdobywać, rozwój postaci

Spis treści: Chivalry 2 - poradnik i najlepsze porady

Następnie: Chivalry 2 - dostosuj postać: jak zmienić wygląd

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze