Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Carmageddon: Reincarnation na początku przyszłego roku na Steamie

W programie Early Access.

Carmageddon: Reincarnation, nowa wersja klasycznej gry wyścigowej zadebiutuje na Steamie w I kwartale przyszłego roku, w programie Early Access na PC.

Odpowiedzialne za produkcję studio Stainless Games ogłosiło, że wczesna wersja zaoferuje kilka samochodów, poziomów i trybów rozgrywki. Zawartość będzie stopniowo rozszerzana w następnych miesiącach.

Wszyscy gracze, którzy wsparli grę przez PayPal oraz podczas kampanii na Kickstarterze kwotą powyżej 15 dolarów, otrzymają kody na Steam bez dodatkowych opłat. W przyszłości dostępna będzie także wersja „pełna”, z wszystkimi planowanymi DLC i materiałami dodatkowymi.

W przyszłym roku Carmageddon: Reincarnation ukaże się także na PlayStation 4 i Xbox One, razem z wydaniem na Mac i Linux.

Brytyjskie studio ogłosiło rozpoczęcie prac nad Carmageddon: Reincarnation w czerwcu 2011 roku. To właśnie Stainless odpowiadało 16 lat temu za oryginalną wersję brutalnej gry, wydanej pierwotnie na system MS-DOS, a w zeszłym roku także na urządzenia z systemem iOS. Ta druga wersja oferowana jest właśnie w paczce od Humble Bundle.

W programie Early Access (Wczesny Dostęp) gracze mogą kupować wczesne wersje gier, które wciąż są w produkcji i dyskutować z autorami. Twórcy zaś mogą bezproblemowo modyfikować i rozwijać swoje tytuły - wydanie zestawu poprawek lub nowej wersji na Steamie nie wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze