Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wystartowały otwarte testy Carmageddon: Reincarnation

Otwarte i płatne.

Brutalna gra wyścigowa Carmageddon: Reincarnation wkroczyła w fazę otwartych testów beta, zarezerwowanych do tej pory dla osób, które wcześniej wsparły twórców finansowo.

Nie mogło zabraknąć rozbudowanego modelu zniszczeń

Zgodnie z obecną modą, „otwarte” testy oznaczają, że wczesną odsłonę gry kupić można w programie Early Access na Steamie, wycenioną na 25 euro (ok. 105 zł).

W przypadku Carmageddon: Reincarnation sytuacja jest jednak nieco inna, ponieważ otrzymujemy kompletną grę, z pełną zawartością, karierą i trybem wieloosobowym. Beta pomoże w wyeliminowaniu błędów.

W ramach bonusu otrzymamy także starsze odsłony serii: Carmageddon TDR 2000, Carmageddon 2: Carpocalypse Now i Carmageddon: Max Pack.

Obecnie kupić można tylko odsłonę PC, ale w planach na przyszłość są jeszcze konwersje na Maca, Linux, PlayStation 4 i Xbox One.

Stainless Games ogłosiło rozpoczęcie prac nad Carmageddon: Reincarnation w czerwcu 2011 roku. To właśnie brytyjskie studio odpowiadało 18 lat temu za oryginalną wersję brutalnej gry, wydanej pierwotnie na system MS-DOS.

Gracze biorą udział w brutalnych wyścigach na zakręconych trasach, a taranowanie przeciwników i przejeżdżanie przechodniów nie jest zabronione, a nagradzane dodatkowymi punktami.

Cover image for YouTube videoCarmageddon: Reincarnation - Valentine's Day Massacre - Public Beta Out Now!

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Carmageddon: Reincarnation

PS4, Xbox One, PC, Mac

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze