Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Carmageddon: Reincarnation zmieniają plany na DLC

Dodatki dla wszystkich wspierających produkcję.

Studio Stainless Games, twórcy Carmageddon: Reincarnation zmienili swoje plany dotyczące DLC, po tym jak wczorajsza zapowiedź wywołała niezadowolenie graczy, którzy wsparli produkcję na Kickstarterze i przez PayPal.

Wczoraj ogłoszono, że gra zadebiutuje w I kwartale przyszłego roku, a użytkownicy, którzy wpłacili ponad 15 dol. na konta twórców, otrzymają podstawową wersję produkcji, ale bez planowanych rozszerzeń.

Informacje wywołały falę krytyki ze strony wspierających, przez co deweloperzy postanowili wycofać się z wcześniejszej decyzji.

„Zapowiedź miała niespodziewane konsekwencje, wywołując zamieszanie i niepokój wśród wspierających produkcję” - napisano w oświadczeniu. „Część komentujących na Kickstarterze poczuła, że niesprawiedliwie nie otrzyma całej gry, w tym planowanych DLC.”

„Zdecydowaliśmy, że sprawiedliwym wyjściem będzie następujące ogłoszenie: każda osoba, która wpłaciła ponad 15 dol. na Kickstarterze czy przez PayPal, otrzyma pełną wersję Carmageddon: Reincarnation oraz wszystkie dodatki, aż do końca świata.”

Twórcy zapewnili także, że pozyskane 625 tys. dol. zostanie w całości przeznaczone na produkcję podstawowej gry, nie na dodatki.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Carmageddon: Reincarnation

PS4, Xbox One, PC, Mac

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze