Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: WW2 - multiplayer do wypróbowania za darmo na PC

Przez weekend.

Na Steamie rozpoczął się darmowy okres próbny najnowszej odsłony popularnej serii strzelanin - Call of Duty: WW2. Zainteresowani przetestują tryb dla wielu graczy i kupią grę w promocji.

Oferta kończy się w niedzielę, 6 maja, o godzinie 21:00. Po tym czasie tytuł zniknie z biblioteki, jednak przygotowano zniżkę zarówno na podstawową wersję, jak i edycję Digital Deluxe. Kupimy je odpowiednio za 165,62 i 318,52 zł.

Tradycyjnie osiągnięte postępy zostaną zachowane na serwerach platformy Steam. Po nabyciu gry, pojawi się więc opcja kontynuowania zmagań od przerwanego momentu - ze stworzoną postacią i odblokowanym dotychczas wyposażeniem.

Kwatera Główna to centrum społecznościowe gry

Akcję Call of Duty: WW2 osadzono oczywiście w czasach II wojny światowej. W trybie sieciowym pojawiły się warianty znane z wcześniejszych odsłon cyklu, w tym drużynowy deathmatch oraz dominacja.

Nowością w serii jest tryb Wojna. Zawodnicy walczą między sobą o zdobywanie kluczowych punktów mapy i wykonywanie działań takich jak naprawa mostu, detonacja działa czy eskorta czołgu.

Gra zadebiutowała 3 listopada ubiegłego roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Aktualnie tytuł otrzymuje mieszane recenzje od użytkowników platformy Valve.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze