Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: WW2 - pamiątki #4: SOE

Jak zdobyć trzy znajdźki w tej misji.

Na poprzedniej stronie opisaliśmy, jak znaleźć trzy ukryte znajdźki w misji Twierdza. Teraz pora na kolejne zadanie i nowe sekrety.

Przypominamy, że znajdźki w Call of Duty: WW2 to pamiątki, a więc różne przedmioty, które pozostawili po sobie żołnierze - niemieccy lub amerykańscy - oraz cywile.

Jeżeli przeoczymy jakiś przedmiot, zawsze możemy zrestartować misję, by go zdobyć. Nie zawsze można po prostu zawrócić, gdyż droga prowadząca z powrotem może być już zablokowana.

Jak w większości zadań, w misji SOE mamy 3 pamiątki.


Pamiątka: Plakat Białej Róży

Pierwsza pamiątka wymaga niestety specyficznego podejścia. Musimy wczytać ostatni stan zapisu po jej zdobyciu, ponieważ w misji tej należy się skradać, a plakatu nie zbierzemy pozostając w ukryciu.

Zaraz po oczyszczeniu pierwszego domu musimy bowiem skręcić w lewo, gdzie znajdźka leży przy zamkniętych drzwiach. Jest tam też żołnierz, który od razu nas zauważy. Zlikwiduj go i weź pamiątkę, a potem wczytaj stan gry, by móc kontynuować już skradając się, jak należy.


Kliknij w link, aby sprawdzić gdzie możesz wykonać Heroiczne czyny w misji SOE.


Pamiątka: Psia obroża

Drugą pamiątkę zdobędziemy w drugim domu, do jakiego trafiamy w tej misji. Następuje to po tym, jak przekradniemy się przez cały plac pełen żołnierzy.

Po wejściu do domu należy przejść w lewo, do pomieszczenia z pianinem. Obroża leży na instrumencie.Pamiątka: Schemat rakiety

Ostatnią znajdźkę zbierzmy dopiero pod koniec misji, po efektownym wypadku kolejowym. Najpierw wydostajemy się z miejsca katastrofy i odpieramy atakujących Niemców, przedzierając się coraz dalej.

Schemat leży na biurku, które stoi przy płocie, za ostatnim przewróconym wagonem, pod którym przechodzimy. Znajdźkę zbierz oczywiście dopiero, gdy wyeliminujesz wszystkich wrogów - będą atakować ze wzniesienia.

O autorze
Komentarze