Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: WW2 - misja: Fabryka śmierci

Zabójczy las.

Po scence wprowadzającej wykonaj polecenie - a więc podejdź do oznaczonego miejsca, by zabrać porcję żywności, a następnie zanieś ją wskazanemu żołnierzowi. To obserwator, który wypatruje pozycji wroga. Sam też przez chwilę chwycisz za lornetkę.

Później udaj się w stronę oznaczonego celu, by dołączyć do towarzyszy. Przejdziecie leśną ścieżką w stronę mostu, który musicie obronić. Gdy dotrzecie na miejscu, macie chwilę na przygotowania. Chwyć miny i rozłóż je po drugiej stronie. Potem zajmij pozycję przy zamontowanym na końcu mostu karabinie.

Niemcy zaczną atakować. Musisz po prostu strzelać do wrogów, także po aktywacji zasłony dymnej. Gdy zaczną się zbliżać, wycofaj się do tyłu, na drugi koniec mostu.


Heroiczny czyn #11. Podczas cofania się przez most natkniesz się na rannego. Jak zwykle, przeciągnij go za jakąś osłonę.


Czołg i bunkier

Po dołączeniu do towarzyszy na początku znajdź Aiello - możesz poprosić go o granat sygnałowy, którym naprowadzisz na wrogów ostrzał moździerzy. Skorzystaj z tego, by pozbyć się sporej części piechoty. Następnie strzelaj do pozostałych.

Po chwili do przeciwników dołączy jeden czołg. By go zniszczyć, musisz znów wykorzystać miny. Po drugiej stronie mostu (niedaleko czołgu) jest też wyrzutnia, ale łatwiej - wbrew pozorom - skorzystać z min. Użyj po prostu granatów dymnych, by stworzyć zasłonę i rzuć szybko wszystkie miny przy wrogiej maszynie, a potem uciekaj.

Gdy czołg zostanie zniszczony i odeprzecie atak wroga, zacznie się scenka. Po niej z mniejszym oddziałem udajecie się w stronę stanowiska moździerza, które musicie zniszczyć. Skradaj się. Gdy zobaczysz pierwszego wroga, zajdź go od tyłu i pokonaj po cichu. Następnie użyj wieżyczki w wozie bojowym na wprost, by pozbyć się pozostałych.

Po walce biegnij za sojusznikami. Zacznie się bombardowanie - biegnij dalej przed siebie. Bohater zostanie powalony siłą rażenia wybuchu i ocknie się po jakimś czasie. Idź prosto, zbierz apteczkę przy wiszącym spadochroniarzu. Dalej, przy wraku samolotu, uważaj na atak psa. Podążaj do przodu i trzymaj się prawej strony. Kucaj, by ominąć Niemców.

Dotrzesz do większego zgrupowania wrogów. Cały czas skradając się pozbądź się po cichu strażnika po prawej stronie i idź dalej. Podążaj przy murze, by zabić kolejnego wroga. Później pojawi się Turner, więc pomóż mu pozbyć się pozostałych przeciwników i idź za nim. Za pierwszym bunkrem traficie na drugi - w środku znajdziesz granaty. Gdy dotrzecie pod ogień snajpera, połóż się i czołgaj wąską ścieżką.


Heroiczny czyn #12. Będąc ostrzeliwanym przez snajpera musisz tutaj przeciągnąć rannego żołnierza za osłonę. Rzuć granaty dymne, by umożliwić sobie to zadanie.


Snajper, walka o tartak

Wejdź do bunkra, gdzie czeka kilku przeciwników. Uzupełnij amunicję i granaty, a później otwórz drzwi prowadzące na górę, do gniazda snajperskiego. Wejdź po schodach i zajrzyj do pomieszczenia na górze, a nagle zaatakuje cię strzelec ukryty za drzwiami. Pozbądź się go, zabierz karabin snajperski i wracaj do Turnera, a następnie podążaj za nim.

Dotrzecie do tartaku. Przygotuj karabin - musicie pomóc atakowanym sojusznikom. Na początku zdejmij wrogów obsługujących CKM-y oraz snajperów w oknach budynków. Później zajmij się resztą. Po chwili możecie ruszać dalej. Trzymaj się prawej strony i zmień broń na nieco lepszą na bliskie odległości. Oczyść pierwszy budynek po prawej, a później pozostałe. Użyj granatów.Po zajęciu tartaku musicie go obronić przed kolejną ofensywą wroga - Niemcy zaatakują od tej strony, z której przyszedłeś z Turnerem. Przygotuj się, weź amunicję i granaty od odpowiednich towarzyszy. Wybierz snajperkę, by na początku ataku pozbyć się snajperów czających się wśród drzew. Potem zajmij się pozostałymi.

Misja zakończy się po udanej obronie pozycji.

O autorze
Komentarze