Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: Vanguard w 120 FPS na PS5 - wskazuje wersja alfa

Szczegóły z edycji testowej.

W najbliższy weekend na konsolach Sony odbędą się testy alfa Call of Duty: Vanguard. Już teraz pojawiły się pierwsze informacje z wczesnej wersji gry, w tym o wydajności produkcji.

Serwis Charlie Intel, który specjalizuje się między innymi w strzelankach wydawanych przez Activision, uzyskał dostęp do testowej edycji pozycji. Na Twitterze redakcja portalu przekonuje, że tytuł na PS5 może działać w 120 klatkach na sekundę.

Z wersji alfa wynika, że w Call of Duty: Vanguard powróci również opcja taktycznego biegu, przeskakiwanie przez murki i przeszkody, system rozstawienia broni oraz mechanika otwierania drzwi, choć tą ostatnią gracze dostosują w ustawieniach. Na razie brakuje jednak funkcji zmiany pola widzenia.

„Vanguard działa na silniku Modern Warfare. Jeśli podobało wam się, jak w MW się grało, jak wyglądała gra, spodoba wam się Vanguard. A ta produkcja ma nowsze mechaniki pokroju zniszczalnego środowiska” - piszą dziennikarze Charlie Intel.

Otwarte dla wszystkich testy alfa Call of Duty: Vanguard odbędą się w dniach 27-29 sierpnia na PS5 i PS4, natomiast 10 września rozpocznie się beta gry. Pełna wersja strzelanki ukaże się zaś 5 listopada.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze