Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: Modern Warfare 3 dostało pierwszy duży patch po premierze

Ale kilka zmian opóźniono.

Do Call of Duty: Modern Warfare 3 trafił już pierwszy duży popremierowy patch, oferujący poprawki w optymalizacji i stabilności, naprawy błędów oraz drobne zmiany w balansie rozgrywki. Activision potwierdziło, że niektóre elementy zostaną dodane do gry później, niż planowano.

Z powodu nieprzewidzianych problemów nie wszystkie zmiany zaplanowane na dzisiejszą aktualizację mogły trafić do gry” - wyjaśniono na wstępie ogłoszenia. „Nasze zespoły ciężko pracują, aby wprowadzić kluczowe zmiany w ruchu, zbalansować broń w trybie wieloosobowym, wprowadzić poprawki stabilności i rozgrywki w trybie Zombie w następnej aktualizacji”.

Nie oznacza to jednak, że w opisie patcha nie znajdziemy żadnych interesujących treści. Jak czytamy dalej, twórcy zajęli się wyelimowaniem błędów, przez część graczy nie mogła w ogóle uruchomić gry. Posiadacze kart z serii RTX 40 mogą już korzystać z dobrodziejstw DLSS 3 oraz funkcji Super Resolution i Frame Generation. Naprawiono też kampanię fabularną, w której użytkownicy PC napotykali crashe i problemy z niektórymi misjami.

Przechodząc do trybu multiplayer - minimapa powinna od teraz poprawnie pokazywać lokalizację przeciwników, a maksymalna liczba punktów do zdobycia w trybie drużynowego Deatmachu została podniesiona do setki. W dalszej części wpisu twórcy przedstawili drobne zmiany w balansie niektórych broni oraz małe poprawki w trybie Zombies. Nowości większego kalibru otrzymamy zapewne w kolejnej aktualizacji, której termin wydania nie został jeszcze podany.

W Call of Duty: Modern Warfare 3 trafiło na PC oraz konsole PlayStation i Xbox obu generacji 10 listopada. Podobnie jak w przypadku każdej odsłony strzelanki, i ta część cieszy się sporą popularnością, choć większość krytyków jest zdania, że mamy do czynienia z najsłabszą odsłoną marki w historii. Widać to choćby po średniej ocen w serwisie Metacritic, gdzie wynik gry waha się w okolicach 55 punktów.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Call of Duty: Modern Warfare 3 (2023)

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze