Skip to main content

Call of Duty Modern Warfare 2 - beta: do kiedy, zakończenie bety

Jak długo trwała beta CoD Modern Warfare 2.

Testy beta gry Call of Duty: Modern Warfare 2 już się zakończyły. Skupione były na sprawdzeniu rozgrywki sieciowej. W pierwszej kolejności mogły wziąć w nich udział osoby, które złożyły zamówienia przedpremierowe na grę, następnie przeprowadzono otwarte testy dla wszystkich chętnych.

W najlepszej sytuacji byli gracze posiadający preordery na konsolach Sony. Beta odbyła się w dwa weekendy na przestrzeni dwóch tygodni.


Tydzień 1

  • 16 - 17 września - testy przeznaczone dla graczy, którzy złożyli zamówienia przedpremierowe na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5;
  • 18 - 20 września - otwarte testy dla wszystkich chętnych grających na PlayStation 4 lub PlayStation 5;

Tydzień 2

  • 22 - 23 września - testy przeznaczone dla graczy, którzy złożyli zamówienia przedpremierowe na PC, konsolach Xbox One i Xbox Series X/S oraz PlayStation 4 i PlayStation 5;
  • 24 - 26 września - otwarte testy dla wszystkich chętnych grających na PC oraz konsolach Xbox One i Xbox Series X/S oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

Za pośrednictwem streamerów i youtuberów, twórcy gry rozdawali też kody promocyjne na udział we wcześniejszych, zamkniętych testach Call of Duty: Modern Warfare 2. W tej chwili nie można już wziąć udziału w testach, pozostaje czekać na premierę w przyszłym miesiącu.

Zobacz także: Call of Duty Modern Warfare 2 - beta: nagrody i przeniesienie postępów

Spis treści: Call of Duty Modern Warfare 2 - Poradnik, Solucja

Zobacz także