Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: Black Ops II obejrzymy na żywo w dniu premiery

Dla posiadaczy konsol.

Firma Activision ogłosiła, że najnowsza część serii Call of Duty umożliwi automatyczne publikowanie filmów z rozgrywki już w dniu premiery, 13 listopada.

Nową funkcję otrzymają posiadacze konsol Xbox 360 i PlayStation 3. Chętni będą mogli śledzić poczynania graczy za pośrednictwem przeglądarek, ale także telefonów i tabletów. Do oglądania wymagane jest aktywne konto w usłudze Call of Duty Elite. Partnerem akcji jest serwis YouTube. W celu uniknięcia publikacji spoilerów w Internecie udostępnimy jedynie obraz z trybu dla wielu graczy.

Chętni mogą komentować własne poczynania i pokazać całemu światu obraz z kamerki internetowej. - Od początku prac nad Call of Duty: Black Ops II staraliśmy się podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej i zaoferować graczom coś nowego. - mówił szef Treyarch, Mark Lamia, w oświadczeniu do którego dotarł serwis Polygon.

Datę premiery Black Ops II ustalono na 13 listopada. Gra będzie dostępna w wersji z polskimi napisami na PC, Xbox 360 i PS3.

Czy na dronach zamontowano kamery?

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły