Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bungie nie przewiduje problemów z serwerami w dniu premiery Destiny

Gra wymaga stałego dostępu do Internetu.

Producenci z Bungie odpowiedzieli na kolejną serię pytań od fanów na oficjalnej stronie internetowej studia. Twórcy nie przewidują większych problemów z serwerami w dniu premiery, tak jak w przypadki trudnego startu SimCity.

„To nie jest nasze pierwsze rodeo” - czytamy w jednej z odpowiedzi. „Bungie jest przyzwyczajone do mas graczy, którzy pędzą z grą do domów zaraz po premierze, by przetestować wszystkie nasze plany. Data premiery nie została jeszcze ogłoszona, więc pozwolimy zespołowi skupić się na innych, równie ważnych problemach”.

Użytkownik MastaSin spytał także, czy gracze będą mogli wcielić się w obcych. Odpowiedź twórców nie była do końca precyzyjna, ale daje pewną nadzieję. „Nie wszystkie rasy kosmitów w Destiny są złe, tak samo jak wszyscy ludzie nie są praworządni. Ujawniliśmy tylko wierzchołek góry lodowej, jeśli chodzi o opcje tworzenia i modyfikacji wyglądu postaci”.

Destiny po raz pierwszy ujawniono w listopadzie zeszłego roku, gdy w Internecie pojawiły się materiały promocyjne z gry. Na oficjalne ogłoszenie trzeba było poczekać do lutego. Twórcy określają grę jako „mityczne science-fiction”, ze światem, który ma własną historię i tajemnicę. Według wstępnych zapowiedzi, Destiny ukaże się na PlayStation 3, PlayStation 4 oraz Xboksa 360 w 2014 roku, choć plotki mówią także o PC.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze