Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Borderlands 3 - ukończenie głównego wątku fabularnego zajmie 35 godzin

Czas zabawy wydłużą misje poboczne.

Przedstawiciele studia Gearbox Software ujawnili szczegóły na temat czasu niezbędnego do ukończenia powstającego Borderlands 3 - kolejnej odsłony serii strzelanek z elementami RPG.

W rozmowie z serwisem VentureBeat dyrektor kreatywny projektu - Paul Sage - poinformował, że wykonanie wszystkich misji z głównego wątku fabularnego produkcji powinno zająć graczom około 35 godzin.

Deweloper jednocześnie podkreśla, że czas rozgrywki znacznie wydłuży się, jeżeli użytkownicy podejmą się realizacji wszystkich aktywności pobocznych, których w grze pojawi się „wiele”. Nie sprecyzował jednak, ile zajmie ukończenie strzelanki w stu procentach.

Powrócą znane postacie

Informacja ujawniona przez Sage'a sugeruje, że kampania fabularna powinna być dłuższa niż w poprzednich częściach. W pierwszej dotarcie do napisów końcowych zajmowało około 22 godzin, w drugiej 30 godzin, a w The Pre-Sequel co najmniej 17 godzin.

W kolejnej odsłonie cyklu wcielimy się w nowego członka grupy dowodzonej przez Lilith. Bohaterowi przyjdzie zmierzyć się z bliźniakami Calypso, którzy kierują kultem fanatyków Children of Vault. Jedną z innowacji są podróże między różnymi planetami.

Zobacz: Borderlands 3 - premiera i najważniejsze informacje

Borderlands 3 zadebiutuje 13 września na PC, PS4, Xbox One i Google Stadia.

Źródło: VentureBeat

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze