Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Borderlands 2 dostępne za darmo na Steamie w ten weekend

Oraz: przeceny innych gier 2K.

Kooperacyjna strzelanka Borderlands 2 dostępna jest obecnie na Steamie za darmo. Promocja potrwa do niedzieli, do godziny 22.

Grę studia Gearbox Software można także kupić na własność w cenie niższej o 75 procent, czyli za 5 euro (ok. 21 zł).

Oferta związana jest z większą promocją, organizowaną na Steamie przez firmę wydawniczą 2K Games. W niższych cenach nabyć można szereg produkcji, jak kompletne wydanie Civilization 5 (ok. 56 zł), zestaw z serią BioShock (ok. 43 zł), XCOM: Enemy Unknown (ok. 21 zł) czy The Bureau: XCOM Declassified (ok. 17 zł).

Zobacz także: poradnik i opis przejścia Borderlands 2 - kompletna, obszerna solucja do gry, ze wszystkimi sekretami

Borderlands 2 ukazało się na Xboksa 360, PS3 i PC we wrześniu 2012 roku. Tytuł jest hybrydą strzelanki oraz gry RPG i oferuje tryb kooperacji dla maksymalnie czterech graczy. Produkcja charakteryzuje się „komiksową” oprawą graficzną oraz milionami broni o losowo generowanych statystykach.

Już 17 października zadebiutuje kolejna odsłona serii - Borderlands: The Pre-Sequel. Za prace odpowiada jednak nie Gearbox Software, lecz oddział 2K z Australii.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze