Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Blizzard przeprasza graczy zawiedzionych Warcraft 3: Reforged i zwraca pieniądze chętnym

Studio pracuje nad aktualizacjami.

Przedstawiciele studia Blizzard Entertainment przygotowali oficjalne oświadczenie związane z problemami technicznymi i brakami wydanego niedawno Warcraft 3: Reforged.

Deweloperzy przepraszają „tych, którzy nie otrzymali takiego doświadczenia, jakiego się spodziewali” i zaznaczają, że trwają już prace nad kilkoma aktualizacjami, które mają naprawić część niedoróbek.

Studio wspomina o niedopracowanej funkcji przełączania stylu oprawy, błędach kolorów, błędach dźwiękowych czy innych drobnych usterkach. Nie odniesiono się natomiast do zupełnej zmiany stylu scenek przerywnikowych - zaznaczono wyłącznie, że twórcy chcieli zachować wierność oryginałowi.

Tutaj warto przypomnieć, że w przeszłości grę reklamowano przy użyciu zupełnie nowych, zbudowanych od podstaw cut-scenek, o wiele bardziej imponujących pod względem wizualnym.

Twórcy podkreślają też, że w jednej z aktualizacji wprowadzony zostanie tryb rankingowy do zmagań multiplayer.

Co ciekawe, gracze informują na Reddicie, że Reforged jest pierwszą grą na Battle.net, za którą zwroty pieniędzy przyznawane są natychmiast - w przypadku innych tytułów proces trwa zazwyczaj dłużej.

Źródło: Blizzard

Następnie: GTA 5 dostępne w całości w VR, dzięki modowi

Komentarze