Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Błąd w FIFA 21 przykleja piłkę do bramki

Gol z opóźnieniem.

Podobnie jak w poprzednich odsłonach, w FIFA 21 nie brakuje zróżnicowanych błędów. Fani wciąż natrafiają na nietypowe usterki, czego przykładem jest film opublikowany przez jednego z graczy.

W nagraniu udostępnionym na forum Reddit przez użytkownika BuschLatte146, piłkarz kopie piłkę z połowy boiska. Ta niemalże wpada do bramki, ale w ostatniej chwili zatrzymuje się na polu bramkowym, przyklejając się do prawej strony poprzeczki.

I have no words from r/fut

„Futbolówka” tkwi w stanie zawieszenia przez kilkanaście sekund - bramkarz i obrońca bezradnie próbują jej sięgnąć, zaś komentator wypowiada różne wariacje kwestii o pechowym uderzeniu w poprzeczkę.

Ostatecznie piłka odczepia się i wpada za linię bramkową, a gra zalicza zdobytego gola. Sytuacja jest oczywiście efektem błędu, choć nie jest jasne, jak często usterka występuje u graczy. Sam wspomniany film to fragment meczu rozegranego w trybie Bitwa Składów.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze