Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Biomutant - Klik: klikanie z Klikiem, jak ulepszyć Bumpięść

Wysokie napięcie, ulepszenie Bumpięści, przebijanie się przez wzmocnione ściany.

Klikanie z Klikiem to zadanie poboczne w Biomutant, które odblokujesz w trakcie korzystania z Bumpięści - nie ma jedynego określonego miejsca, by tego dokonać. W jego trakcie udasz się do tytułowego Klika i wykonasz dla niego zlecenie. W zamian za to otrzymasz ulepszenie do Bumpięści, dzięki czemu będziesz w stanie przebijać się przez wzmocnione ściany.


Na tej stronie:


Znajdź Klika, by wzmocnił Bumpięść

Jak wspomnieliśmy, zadanie to odblokuje się w trakcie korzystania z Bumpięści - a dokładniej od uderzenia we wzmocnioną ścianę, której nie dasz rady przebić. Tego typu obiekt znajdziesz, na przykład, w Przedmieściach (1), w piwnicy jednego z domów. Uderz po prostu w ścianę (2), a zadanie zostanie dodane do dziennika.

Udaj się do miejsca wskazanego na mapie (3), podejdź do przyczepy (4) i rozpocznij rozmowę z Klikiem. Przeklikaj dostępne opcje dialogowe by otrzymać kolejny cel misji.


Znajdź Głębinową, naładuj metal błyskawicą

Zakończ rozmowę i udaj się do miejsca wskazanego przez znacznik misji. Gdy dotrzesz do punktu, podejdź do panelu kontrolnego (5) na wzniesieniu i wejdź z nim w interakcję. Po przerzuceniu dźwigni postać zostanie rażona prądem, a przed tobą pojawi się błyskawica (6). Wejdź do niebieskiego pola i przez kilka sekund pozostań w środku.

Gdy błyskawica zniknie podejdź ponownie do dźwigni i ją aktywuj. Wejdź jeszcze raz do niebieskiego pola i pozostań w środku. Załatw wroga, który się teraz pojawi i raz jeszcze powtórz czynność z dźwignią i niebieskim polem, a po wszystkim wróć do Klika.

Po krótkiej rozmowie z postacią twoja Bumpięść zostanie ulepszona. Od teraz możesz z łatwością przebijać się przez wzmocnione ściany. To zadanie zostanie zakończone i odblokujesz kolejne dla tej postaci - Klik: Groby i kości.

Poprzednio: Biomutant - Znajdź czyściuchy: zagadki z pralkami

Spis treści: Biomutant - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze