Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bijatyka Dead or Alive 5: Last Round ukaże się 20 lutego przyszłego roku

Także w darmowej wersji Core Fighters.

Tecmo Koei potwierdziło, że bijatyka Dead or Alive 5: Last Round zadebiutuje w Europie w przyszłym roku - 20 lutego. Platformy docelowe to PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One.

Na sprzęcie nowej generacji dostępna będzie także darmowa wersja testowa, z podtytułem Core Fighters.

Na PlayStation 4 zagramy bez opłat jako Ayane, Hayate, Kasumi i Ryu, w „niemal każdym trybie rozgrywki”. Następnie będziemy mogli dokupić dodatkowych wojowników i opcje za pomocą transakcji cyfrowych.

Na Xbox One edycja Core Fighters będzie wymagała uiszczenia jednorazowej, „niskiej” opłaty. Dopiero wtedy otrzymamy cztery następne postacie (Hitomi, Tina, Jann Lee i Bass) i możliwość korzystania z mikrotransakcji jak na PS4. Proste.

Bazowe Dead or Alive 5 debiutowało w 2012 r. na PS3 i X360, ukazało się także w wersji dla PlayStation Vita. W ubiegłym roku do sklepów trafiło rozszerzone wydanie produkcji z dodatkowymi postaciami - Ultimate. W edycji Last Round poprawiono grafikę, dodano też kolejnych bohaerów i kostiumy.

Deweloperzy serii Dead or Alive połączyli uniwersum gry ze światem cyklu Ninja Gaiden - wśród wojowników, w których mogą wcielić się gracze, znajduje się między innymi Ryu Hayabusa.

Potwierdzono, że posiadacze dodatków do Dead or Alive 5: Ultimate będą mogli przenieść je do nowego wydania bijatyki.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Dead or Alive 5: Last Round

PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze