Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bijatyka Dead or Alive 5: Last Round opóźniona na PC do 30 marca

Ale nadal bez trybów sieciowych.

Koei Tecmo potwierdziło, że bijatyka Dead or Alive 5: Last Round ukaże się na PC dopiero 30 marca. Pierwotnie zakładano debiut w lutym.

Zmiana planów nie oznacza, że szybciej otrzymamy tryby sieciowe - te nadal zostaną dodane w aktualizacje, trzy miesiące po premierze.

W ramach zadośćuczynienia wszyscy kupujący dostaną 28 kostiumów z zestawu Halloween 2013.

Dead or Alive 5: Last Round trafi 20 lutego także na PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One. W tym przypadku nie zmieniono daty premiery.

Bazowe Dead or Alive 5 debiutowało w 2012 r. na PS3 i X360, ukazało się także w wersji dla PlayStation Vita. W ubiegłym roku do sklepów trafiło rozszerzone wydanie produkcji z dodatkowymi postaciami - Ultimate. W edycji Last Round poprawiono grafikę, dodano też kolejnych bohaterów i kostiumy.

Deweloperzy serii Dead or Alive połączyli uniwersum gry ze światem cyklu Ninja Gaiden - wśród wojowników, w których mogą wcielić się gracze, znajduje się między innymi Ryu Hayabusa.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze