Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dead or Alive 5: Last Round trafi na Steam

Ujawnia nowy zwiastun bijatyki.

Japońska bijatyka Dead or Alive 5: Last Round ukaże się nie tylko na konsolach, ale także na PC - na Steamie.

Informacje o takiej treści ujawniła w ubiegłym miesiącu organizacja ESRB, a teraz doniesienia potwierdzono w najnowszym trailerze produkcji, gdzie znalazło się logo systemu dystrybucji Valve.

Premiera odbędzie się najpewniej razem z wersjami PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One - 19 lutego przyszłego roku (oraz dzień później w Europie).

Bazowe Dead or Alive 5 debiutowało w 2012 r. na PS3 i X360, ukazało się także w wersji dla PlayStation Vita. W ubiegłym roku do sklepów trafiło rozszerzone wydanie produkcji z dodatkowymi postaciami - Ultimate. W edycji Last Round poprawiono grafikę, dodano też kolejnych bohaterów i kostiumy.

Deweloperzy serii Dead or Alive połączyli uniwersum gry ze światem cyklu Ninja Gaiden - wśród wojowników, w których mogą wcielić się gracze, znajduje się między innymi Ryu Hayabusa.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze