Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bayonetta 3 na PS5 i Xbox Series? Producent żartuje z fanów

Zachęca do wysyłania próśb do Nintendo.

Hideki Kamiya, znany ze swojego cynizmu i - mówiąc delikatnie - sarkastycznych wypowiedzi producent z Platinum Games, odpowiedział niedawno na powtarzające się prośby graczy o wydanie Bayonetty 3 na konsolach Sony i Microsoftu.

„Wydaje się, że szansa na porty Bayonetty 2 i Bayonetty 3 na PlayStation i Xboksa nie jest zerowa. Szczerze mówiąc, szansa na cokolwiek nigdy nie jest zerowa. To jednak nie znaczy, że coś się ma wydarzyć” - napisał Kamiya.

„Proszę więc, dalej starajcie się i pracujcie ciężko nad wysyłaniem waszych pełnych pasji życzeń do Nintendo” - dodał. Tweety producenta przetłumaczył dziennikarz Kotaku.

Zobacz na YouTube

Wypowiedzi te są oczywiście czysto żartobliwe. Nintendo sfinansowało produkcję poprzedniej odsłony cyklu, a także części trzeciej, która ma zadebiutować w 2022 roku. To tytuły na wyłączność konsoli Switch.

Pierwszy gameplay z Bayonetty 3 opublikowano w ubiegłym tygodniu. To nadal efektowna gra akcji w stylu Devil May Cry. Jedną z nowości będzie w tej odsłonie chociażby częste wykorzystywanie w walce wielkich potworów, którymi steruje bohaterka.

Read this next