Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bayonetta 3 jeszcze w tym roku. Znamy datę premiery

Pokierujemy też nową postacią.

Nintendo potwierdziło datę premiery Bayonetty 3. Oczekiwana gra akcji ukaże się jesienią - 28 października. Zmierza wyłącznie na Nintedo Switch.

Twórcy ze studia PlatinumGames przygotowali nowy trailer, lecz zestaw informacji ujawnia także zaktualizowana karta produktu w eShopie. Dowiadujemy się między innymi, że tytułowa bohaterka otrzyma nową umiejętność - Demon Masquerade pozwoli atakować demonami przypisanymi do broni.

Akcję umieszono w Tokio, ale także w Chinach oraz w innych lokacjach. Co ciekawsze, pokierujemy nie tylko Bayonettą, lecz także Violą, początkującą wiedźmą. Dziewczyna dysponować będzie mocą własnego, kociego demona o imieniu Cheshire.

Fani czekają na trzecią odsłonę serii już od dłuższego czasu. Tytuł oficjalnie zapowiedziano w 2017 roku, ale pierwszy pokaz odbył się dopiero we wrześniu ubiegłego roku. Tytuł czerpie podobno pomysły z anulowanego Scalebound, zwłaszcza w sferze przywoływania demonów i potyczek na większą skalę.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Bayonetta 3

Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze