Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Atlas Fallen - Szlifowanie umiejętności

Rozwijamy metody walki z pomocą Sierżanta.

Szlifowanie umiejętności to misja poboczna w Atlas Fallen. Dzięki niej potrenujemy przydatną technikę parowania, zdobędziemy przydatny kamień esencji oraz poznamy lokalizację tajemniczego artefaktu.

Zadanie rozpoczynamy od rozmowy z Sierżantem (1), którego znajdziemy w obozowisku na pustyni. Misja będzie polegać na wypadach treningowych na pustynię oraz powrotach do wojskowego, który chętnie dzieli się swoimi radami.

Po pierwszej rozmowie udaj się na południe od obozu, aby w starciu z potworami przećwiczyć umiejętność parowania. Aby robić to skutecznie, wyczekaj moment, aż stwór przymierzy się do ataku, co sygnalizuje niewielki czerwony punkcik (2). Wtedy wciśnij przycisk parowania. Dzięki temu potwór zostanie na moment unieruchomiony i będzie podatny na nasze ataki. Wykonaj trzy udane parowania, wyeliminuj potwory i wróć do Sierżanta.

W nagrodę otrzymasz kamień esencji Zakłócający rzut. Wyposaż się w niego i udaj się znowu na pustynię, aby przetestować jego możliwości.

Rzut możemy wykorzystywać co jakiś czas. Aby naładować go (3) musisz wyprowadzić kilka skutecznych ataków. Nie rzucaj na ślepo. Namierz potwora odpowiednim przyciskiem i dopiero wtedy go obezwładnij, a następnie kilkukrotnie uderz. Po walce wróć do Sierżanta.

Na koniec żołnierz wskaże pobliskie miejsce ukrycia magicznego artefaktu (4), którym jest odłamek do ulepszenia Rękawicy. Jeżeli odłamek zebrałeś wcześniej, to misja automatycznie zakończy się na tym etapie. W przypadku, gdy odłamek nadal tam znajduje się, musisz zniszczyć otaczające go potwory i odebrać artefakt, aby zakończyć misję poboczną.

Następnie: Atlas Fallen - Pokarm dla ludu

Spis treści: Atlas Fallen - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Atlas Fallen - Ochrona wioski

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze

Damian Laszczak

Współpracownik

Komentarze