Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Atlas Fallen - Przez mgłę

Szukamy artefaktu na zlecenie wędrownego kupca.

Przez mgłę to misja poboczna w grze Atlas Fallen. Wędrowny kupiec zlecił odnalezienie pożądanego artefaktu rycerzowi, ale ten jednak zaginął bez wieści. Odszukaj go i przekaż cenny przedmiot kupcowi.

Misję możemy rozpocząć na dwa sposoby. Albo rozmawiając od razu z zagubionym strażnikiem (1), albo odbierając zlecenie od wędrownego kupca i udając się do obozowiska (2), żeby poszukać poszlak w tej sprawie.

Bez względu na wybór, po przeszukaniu obozu i tak musisz udać się do strażnika. Ten schował się na niewielkiej skałce pod górą, na której znajduje się wieża Obserwatora. Po krótkiej rozmowie, strażnik przekaże nam poszukiwany artefakt.

Musisz go odnieść do wędrownego kupca, który pojawia się w różnych miejscach. Możesz go poszukać na własną rękę lub użyć kowadeł, aby przenosić się pomiędzy obszarami. Gdy kupiec będzie na danym obszarze, to na mapie powinna pojawić się niebieska ikonka wskazująca, gdzie aktualnie handluje. Odnieś przedmiot i zakończ misję.

Następnie: Atlas Fallen - Uwięziony kapłan

Spis treści: Atlas Fallen - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Atlas Fallen - Przejście Królowej

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze

Damian Laszczak

Współpracownik

Komentarze