Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - szczegóły na temat wioski wikingów

Rozbudowa bazy, postacie, specjalne misje.
  • Wioska odgrywa dużą rolę w Assassin's Creed Valhalla
  • Rozbudowa osady zapewni różne ulepszenia
  • W bazie znajdziemy dodatkowe zadania i wątki fabularne

Nasi koledzy z brytyjskiego Eurogamera opublikowali artykuł z nowymi szczegółami na temat wioski wikingów na północy Brytanii - głównej bazy wypadowej gracza w Assassin's Creed Valhalla.

Wikingowie nazwą swoją siedzibę Ravensthorpe. W trakcie przygody będziemy stale rozbudowywać osadę, a różne budynki zapewnią odpowiednie bonusy. Przykładowo, rozwój stajni pomoże poprawić kondycję wierzchowca.

Wioska ma w sumie sześć poziomów rozwoju. Każdy kolejny poziom to więcej budynków i osadników, z którymi można wchodzić w interakcje. To właśnie w Ravensthorpe Eivor będzie budować więzi z innymi postaciami.

Grafika obrazująca wioskę Ravensthorpe

W miarę postępów w związkach z bohaterami niezależnymi, Eivor otrzyma dostęp do nowych misji pobocznych czy wątków romansowych. W jednym z budynków będzie można otrzymywać zlecenia zabójstw członków tajemniczego, starożytnego zakonu, by w końcu dotrzeć do ich przywódcy.

Nie zabraknie też sali ze stołem dowodzenia, trochę na wzór rozwiązania z Dragon Age Inkwizycja. Twórcy przygotowali też dla bohaterka lub bohaterki specjalną miksturę do wypicia - dzięki niej Eivor trafi do „innego wymiaru”. Nie ujawniono jednak związanych z tym szczegółów, choć ten aspekt gry ma być podobno dużą jej częścią.

Komentarze