Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - kopiec: Hordafylke (Norwegia)

Skała Torghatten, zagadka z głazami w norweskim regionie Hordafylke.

Region Hordafylke to kolejna część świata Assassin's Creed Valhalla, w którym natrafisz na kopiec do ułożenia. Tutejszą wieżę z kamieni skonstruujesz przy Skale Torghatten - z niniejszej strony dowiesz się jak tam dotrzeć i w jaki sposób ułożyć konstrukcję.

Skała Torghatten (1) znajduje się w południowo-zachodnim rogu regionu Hordafylke. Kamienie (2) z którymi musisz wejść w interakcję nie są tym razem ulokowane na szczycie góry, a na niewielkim wgłębieniu pomiędzy skałami.

Tak jak w przypadku innych aktywności z tej grupy, twoim celem jest ułożenie stosu kamieni w taki sposób, by jego obrys wystawał po za niebieskie pole. Przykładową konstrukcję znajdziesz na poniższym obrazku.

Taka konstrukcja pozwoli ci ukończyć tę aktywność

Jest to jedno z prostszych wyzwań w ramach aktywności kopiec. Wszystkie kamienie są tutaj płaskie i nie ma większego znaczenia, w jakiej kolejności je ułożysz - bez większych problemów powstanie wieża o odpowiedniej wysokości. Gdy tak się stanie, przytrzymaj wyświetlony na ekranie przycisk, by zakończyć tę aktywność.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie kopce

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze