Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - kartka niesiona wiatrem: Suthsexe (Anglia)

Miejsce ukrycia kartek, sposób na złapanie.

W angielskim Suthsexe w Assassin's Creed Valhalla, podobnie jak w większości części mapy, ukryte są kartki niesione wiatrem. W tym regionie zdobędziesz łącznie dwa tego typu skarby - a z tej strony dowiesz się gdzie ich szukać i jak najprościej je złapać.


Kartka niesiona wiatrem #1

Pierwsza kartka niesiona wiatrem ukryta jest w północno-wschodniej części Suthsexe (1), w mieście Croindene. Znajdziesz ją we wschodniej części lokacji, na szczycie słupa (2).

Wdrap się po nim na górę i rozpocznij pościg za kartką. Czeka cię tutaj dużo przeskakiwania pomiędzy różnymi linami i kładkami, więc poruszaj się powoli i dokładnie. Jeśli spadniesz na ziemię, możesz wrócić do miejsca startowego - nie uda ci się już dogonić kartki.


Kartka niesiona wiatrem #2

Druga i zarazem ostatnia w tej części mapy kartka znajduje się w centralnej części regionu Suthsexe (3), na północny-wschód od Opactwa Cicestre.

Wdrap się na ruiny muru i stań na krawędzi - po prawej stronie zauważysz lewitującą nad ziemią kartkę (4). Jeśli dobrze wymierzysz skok z tego miejsca, możesz wylądować przed samą kartką i od razu ją zebrać. Nie martw się, jeśli ci się to nie uda - pościg za nią nie jest zbyt wymagający.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie kartki niesione wiatrem

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze