Skip to main content

Assassin's Creed Valhalla jeszcze nie skończyło fabuły. Ostatni rozdział w tym roku

A we wrześniu poznamy przyszłość serii.

Po 18 miesiącach rozwoju, Ubisoft zamknie rozdział pod nazwą Assassin's Creed Valhalla pod koniec obecnego roku, oferując ostatnie z darmowych rozszerzeń.

Gracze mogą spodziewać się bowiem „ostatniego odcinka w historii Eivor”. Dowiemy się zapewne, w wyniku jakich wydarzeń słynna bohaterka (lub bohater) spoczęła w grobie w Vinland.

Wcześniej otrzymamy szereg innych DLC. Latem pojawi się tryb roguelite z akcją w Niflheim, pod nazwą The Forgotten Saga. Później - jesienią - finałowy zestaw skarbców z wyzwaniami, kończący linię fabularną Tombs of the Fallen. Nie zabraknie także sezonowych festiwali. Wszystko za darmo!

Mówiąc szerzej o serii, egipskie Assassin's Creed Origins dostępne będzie za darmo do sprawdzenia na PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S w okresie od 16 do 20 czerwca. Przetestujemy więc nowy tryb działania - w 60 klatkach na sekundę.

Ubisoft uruchomił także specjalną stronę internetową, rozpoczynając świętowanie 15-lecia cyklu, który przed laty opowiadał o skradaniu. Odblokować można tatuaże i skórki na statek w Valhalli.

Zwieńczeniem obchodów będzie ujawnienie „przyszłości Assassin's Creed”, podczas wydarzenia specjalnego we wrześniu.

Zobacz także