Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Mirage - zabarykadowane drzwi: jak otworzyć

Czerwona blokada.

W Assassin's Creed Mirage natkniesz się na mnóstwo zamkniętych wejść, między innymi zabarykadowanych drzwi. Na tej stronie dowiesz się, jak pozbyć się czerwonej blokady i wejść do środka.

Zabarykadowane drzwi są podpisane na interfejsie, gdy spróbujesz je odtworzyć od zewnątrz. Gdy Aktywujesz Wzrok orła, zobaczysz przy nich czerwoną blokadę (1), którą można zdjąć tylko od środka.

Czasami zdarzają się zabarykadowane pomieszczenia, do których po prostu nie można się dostać, ale jeśli w środku jest coś wartościowego, to z pewnością jest jakiś sposób, by tam wejść.

Aby obejść blokadę, przede wszystkim musisz dokonać oglądu pomieszczenia ze wszystkich stron, a szczególnie ze strony przeciwnej do zamkniętych drzwi. Szukaj okien lub krat:

  • Drewniane barykady (2) możesz po prostu zniszczyć mieczem i dostać się do pomieszczenia przez okno. Barykady świecą się, gdy masz włączony Wzrok Orła.
  • Z kolei przez kraty (3) możesz rzucić nożem do rzucania w blokadę w drzwiach, co sprawi, że staną się otwarte. Wystarczy wtedy ponownie okrążyć budynek i wrócić do uprzednio zamkniętych drzwi.

Do oględzin budynku w poszukiwaniu okien lub krat możesz używać orła Enkidu, ale lepszym sposobem jest szukanie „ręczne”, poprzez obchodzenie budynku z włączonym Wzrokiem Orła. Ta druga metoda ma tę przewagę, że podświetla miejsca interakcji.

Spis treści: Assassin's Creed Mirage - Poradnik, Solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Assassin's Creed Mirage

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze