Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Mirage -  Łowca

Przeprowadzamy śledztwo w miejscowości Dżardżaraja.

Dość długa misja Łowca w grze Assassin’s Creed Mirage rozpoczyna wątek fabularny związany z dzielnicą Szarkijja. Niemalże całe zadanie rozgrywa się w podmiejskiej miejscowości Dżardżaraja.

Aby rozpocząć wątek w dzielnicy Szarkijja, musisz tradycyjnie odnaleźć lokalną siedzibę asasynów i porozmawiać tam z Fuladem. Kryjówkę znajdziesz w pobliżu obozu portowego, schowaną pod zaroślami.

Teraz wyjdź z miasta i porozmawiaj z Alim, który czeka pod bramą wjazdową do dzielnicy Szarkijja. Po dyskusji wsiądź na swojego wierzchowca i podążaj za towarzyszem do miasteczka Dżardżaraja. Gdy na miejscu Ali wejdzie na dach jednego z domów, wejdź za nim na górę i odbądź kolejną rozmowę z sojusznikiem.

Czas rozpocząć lokalne śledztwo. Udaj się do herbaciarni i na początku porozmawiaj z wściekłym klientem. Przekup go, aby wyjawił ci cenne informacje.

Następnie udaj się na zaplecze lokalu i ocuć pijaka leżącego przy kanale. On wyjawi ci kolejne szczegóły. Ostatnie wiadomości uzyskasz rozmawiając z właścicielem, którego napotkasz w pobliżu miejsca spotkania z pijakiem.

Udaj się do kryjówki Alego, do której będziemy jeszcze parokrotnie wracać. Teraz musimy namierzyć i śledzić ważnego informatora. Udaj się na lokalne nabrzeże. Pamiętaj, że informator pojawia się tylko za dnia. Możesz skorzystać z ławki, aby przesunąć czas gry o kilka godzin. Informator będzie siedzieć na jednym z pomostów. Podążaj za nim tak, aby cię nie zauważył.

Gdy mężczyzna spotka się z żołnierzem na innym pomoście, usiądź na ławce i podsłuchaj o czym rozprawiają. Teraz musisz ukraść rozkazy dowódcy. Poczekaj cierpliwie, aż wojownik razem ze swoim strażnikiem skupią się na straganie z owocami i wówczas odbierz mu dokumenty.

Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, to aby kontynuować opisywaną misję, musisz najpierw ukończyć zadanie Jaki ojciec, taki syn.

Następnie musisz odbyć kolejną rozmowę z Alim w jego kryjówce, gdzie byliśmy już wcześniej. Zostaniesz wysłany do gospodarstwa, gdzie przetrzymywani są schwytani buntownicy. Korzystając z osłony zarośli, uwolnij najpierw tych w celach ulokowanych na zewnątrz.

Potem wedrzyj się do głównego budynku gospodarstwa, gdzie przetrzymywany jest ostatni więzień. Po uwolnieniu wszystkich opuść farmę i porozmawiaj z Alimy, który szykuje się do natarcia na hacjendę Dogana.

Idź za sojusznikami i wspomóż ich w ataku. W trakcie walki zdecydowanie przyda się bomba dymna, która oślepi wielu wrogów. Po zabiciu Dogana misja dobiegnie końca, a my będziemy mogli powrócić do Bagdadu, aby kontynuować główny wątek.

Następnie: Assassin’s Creed Mirage – Jaki ojciec, taki syn

Spis treści: Assassin’s Creed Mirage - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin’s Creed Mirage – Pozłacane motyle

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Assassin's Creed Mirage

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Damian Laszczak

Damian Laszczak

Guide Writer

Damian jest odpowiedzialny za tworzenie poradników.

Komentarze