Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin’s Creed Mirage - jak szybko zarobić pieniądze

Jak skutecznie zarabiać dirhamy.

Walutą w Assassin’s Creed Mirage jest dirham, srebrna moneta. Na tej stronie wyjaśniamy, jak szybko zdobywać pieniądze, które potrzebne są do zakupu eliksirów, noży czy ulepszeń.

Pieniądze dosłownie leżą na ulicy: znajdziesz je w licznych zamkniętych skrzyniach, ale przede wszystkim w kieszeniach bogatych mieszkańców miast. Możesz również realizować zadania poboczne oraz zlecenia – nie są to jednak czynności, które pozwolą zdobyć solidny zapas monet. Kradzież kieszonkowa zdecydowanie jest najlepszą metodą zarabiania.

W pierwszej kolejności, aby przyspieszyć zbieranie sakiewek, aktywuj w opcjach opcję Gwarantowana kradzież w zakładce Rozgrywka. W ten sposób pomijasz minigrę wymagającą kliknięcia przycisku we właściwym momencie, aby kradzież się powiodła. Teraz wystarczy udać się za plecy ofiary i nacisnąć ustalony przycisk, by pochwycić zdobycz.

Aby zmaksymalizować dochody, wybierz miejsce, w którym przebywa wielu bogatych mieszczan. Jest to między innymi plac targowy (1), ale w szczególności wschodnia ulica (2) prowadząca od murów do centrum Kolistego miasta, w pobliżu miejsca, gdzie przebywa kartograf.

Korzystanie z ławki pozwala ci przewijać czas. Gdy korzystasz z tej funkcji przechodnie zostają zresetowani, a więc i ich sakiewki. Gdy więc w okolicy, którą uznasz za dobre miejsce do grabieży jest już splądrowane, wystarczy na moment przysiąść, aby w okolicy pojawili się nowi kupcy z nowymi sakiewkami.

Używając Orlego Wzroku z łatwością ujrzysz sakiewki. Dostępne są w dwóch kolorach – białym i złotym. W tych drugich masz zdecydowanie większą szansę na znalezienie cennych przedmiotów na sprzedaż oraz sztonów kupieckich, zaś białe zwykle zawierają tylko dirhamy w niewielkiej ilości.

Odwiedzając handlarzy możesz także sprzedać pozyskane kosztowności. Koniecznie powinieneś jednak jak najszybciej obniżyć ceny u handlarzy, by nie marnować ciężko zarobionych dirhamów. Potrzebujesz do tego Sztonów kupieckich, które także możesz zdobyć podczas okradania mieszkańców.

Spis treści: Assassin's Creed Mirage - Poradnik, Solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Assassin's Creed Mirage

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.

Komentarze