Oferty pracy w Eurogamer.pl

Dołącz do nas.

Eurogamer stale poszukuje utalentowanych osób, chcących nieustannie rozwijać swoje umiejętności, poszerzać wiedzę i mieć wpływ na dynamiczny rozwój jednego z najpopularniejszych serwisów internetowych o grach wideo w Polsce.

Cenimy profesjonalizm, zaangażowanie i umiejętność pracy, skoncentrowanej na realizacji konkretnych zadań. W zależności od wybranego stanowiska, oferujemy możliwość specjalizacji (dział informacyjny, poradniki) lub interdyscyplinarną pracę, w której będziesz mógł zarówno przygotowywać artykuły, informacje, poradniki, jak i recenzje gier. Jedno jest pewne: nigdy nie będziesz się nudził.

Nasz zespół budujemy w oparciu o najwyższe standardy i wartości - nie są to dla nas tylko puste słowa. W codziennej pracy podstawowe znacznie ma dla nas zaufanie, kultura osobista, szacunek i wzajemne wsparcie. Nie mniej ważne są miła, przyjacielska atmosfera i mocna koncentracja na powierzonych zadaniach, by zespół mógł osiągać największe cele i świętować sukcesy.

W naszych ofertach pracy często zaznaczymy, że zdobyte już doświadczenie może być dodatkowym atutem. Jesteśmy jednak otwarci na osoby, które jeszcze tego doświadczenia nie posiadają - w takiej sytuacji liczy się przede wszystkim determinacja i chęć bardzo szybkiego zdobywania nowej wiedzy. Inwestujemy czas i zasoby w dobrze rokujących autorów, by mogli z nami rozwinąć skrzydła.

Pasja do gier to jednak wymóg podstawowy i konieczny. Jeśli nie jesteś na bieżąco, nie miałeś styczności z ostatnimi wielkimi tytułami, jesteś miłośnikiem tylko gier niezależnych, a tytuły od największych wydawców są dla ciebie drugorzędne - możesz mieć duże trudności w pracy na wymienionych poniżej stanowiskach.

W zamian za twoje zaangażowanie i wniesienie do naszego zespołu wartości dodanej, oferujemy umowę o pracę, stabilne warunki, intensywne szkolenia wewnętrzne, ciekawą ścieżkę awansu w strukturze firmy oraz atrakcyjne wynagrodzenie, które będzie dynamicznie rosło - adekwatnie do osiąganych celów, poziomu realizacji zadań oraz dalszych sukcesów naszego serwisu.

W każdej z poniższych ofert znajdziesz wiele szczegółowych informacji. Zachęcamy do zapoznania się z interesującymi cię stanowiskami oraz złożenia aplikacji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz na adres: praca@eurogamer.pl.

Staff Writer

Interdyscyplinarne stanowisko pracy. Do twoich obowiązków będzie należało przygotowywanie artykułów, top-list, poradników, informacji i recenzji gier. Musisz potrafić realizować rozmaite zadania, ale będziesz miał duży wpływ na bieżące funkcjonowanie naszego serwisu.

Zobacz ofertę Senior Staff Writer

Guide Writer (autor poradników)

Do twoich obowiązków będzie należało przygotowywanie obszernych, profesjonalnych poradników do gier (gry wysokobudżetowe, różne gatunki). Dział poradników podlega bezpośrednio pod Redaktora Naczelnego.

Zobacz ofertę Guide Writer

Freelancerzy

Jeśli jesteś freelancerem, posiadasz doświadczenie i portfolio ciekawych tekstów (tematyka: gry wideo, technologie, smartfony, VOD), zachęcamy do nawiązania współpracy z naszymi działami: recenzji, publicystyki oraz poradników. Oferujemy bardzo atrakcyjne stawki w ramach umowy o dzieło. Napisz do nas: praca@eurogamer.pl (koniecznie zawrzyj klauzulę o danych osobowych, znajdziesz ją w dowolnym ogłoszeniu z powyższej listy) i prześlij swoje portfolio.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami