Halo Infinite - wyrzutnia linowa, linka z hakiem, grapple

Gdzie znaleźć i jak używać linki z hakiem.

Wyrzutnia linowa, czy też po prostu linka z hakiem to jeden z przedmiotów w Halo Infinite, z którego możesz korzystać w czasie rozgrywki. Z tej strony dowiesz się do czego służy to narzędzie i w jaki sposób możesz z niego zrobić użytek.

Wyrzutnia linowa (1) pojawi się na mapie, możesz też zebrać ją z pokonanego wroga. Po zebraniu, możesz dzięki niej wystrzelić linkę (2), dzięki czemu postać podciągnie się we wskazane celownikiem miejsce.

016_halo_infinite_linka_z_hakiem_wyrzutnia_linowa_grapple

Z narzędzia tego korzystasz jak z każdego innego przedmiotu - za pomocą klawisza Q (RB na konsoli Xbox).

Za sprawą linki możesz szybko dostać się w normalnie niedostępne miejsce bądź znacząco skrócić sobie trasę. Co więcej, narzędzie to także pozwala na przyciąganie do siebie flagi czy potężnej broni. Może dać ci więc realną przewagę nad wrogiem.

W trakcie meczów uważaj też na innych graczy, którzy mogą chować się na wzniesieniach czy półkach skalnych. Ciężko co prawda patrzeć w każdy kąt, ale ostrożności nigdy za wiele - szczególnie w trakcie polowania na flagę w bazie wroga.

Spis treści: Halo Infinite - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Halo Infinite - najlepsze bronie: które wybrać

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami