Epic prosi leakerów Fortnite, by nie ujawniali nowości z trzeciego rozdziału

Ale czy posłuchają?

Epic Games skierował prośbę do tak zwanych leakerów i dataminerów, by nie ujawnili atrakcji szykowanych z myślą o trzecim rozdziale Fortnite.

HypeX, iFireMonkey i ShiinaBR - internauci, którzy przeszukują pliki sieciowej strzelanki w poszukiwaniu informacji o planowanych niespodziankach - ogłosili, że zostali poproszeni przez twórców gry o niepublikowanie szczegółów o nowościach.

Gracze przekonują, że wraz z Epic Games zastanawiają się, czy utrzymanie przygotowanych nowości w tajemnicy jest w ogóle możliwe. Przyznają też, że nie wiedzą, czy spełnią prośbę wystosowaną przez deweloperów.

„Dzisiaj myślałem trochę o tym, jak miałoby to działać i jak czułbym się, gdyby ktokolwiek mógł ujawnić nowości, którymi ja nie mógłbym się podzielić bez wyraźnego powodu. Bez względu na wszystko i tak ludzie będą je publikowali” - na Twitterze pisze iFireMonkey.

Internauta podkreśla, że należy poczekać i zobaczyć, jak rozwinie się sytuacja i jakie decyzje w tej kwestii podejmie Epic Games i inni leakerzy specjalizujący się w darmowej strzelance.

Zgodnie z ujawnionymi niedawno informacjami, bieżący rozdział Fortnite zakończy się w najbliższą sobotę, 4 grudnia - na finał zaplanowano starcie z Królową Sześcianów. Później najprawdopodobniej odbędzie się przerwa, po której rozpocznie się trzeci rozdział.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami