"Spodziewaliśmy się tego" - twórcy Halo Infinite o napływie cheaterów

Deweloperzy szykują usprawnienia wymierzone w oszustów.

Wydany niedawno darmowy multiplayer Halo Infinite zmaga się z coraz większą liczbą cheaterów. Napływ oszustów skomentowali twórcy strzelanki, przekonujący, że podobnej sytuacji nie można było uniknąć.

„Niestety oszukiwanie jest naturalnym elementem rozwoju gry F2P na PC i spodziewaliśmy się tego. Zjawisko nigdy całkowicie nie zniknie, ale jesteśmy przygotowani, zobowiązani do regularnego usprawniania systemów naszej produkcji i podejmowania działań przeciwko nieuczciwym graczom” - na Twitterze podkreśla John Junyszek, który odpowiada za kontakt z fanami.

Przedstawiciel studia 343 Industries zaznacza, że twórcy przygotowują ulepszenia nie tylko związane z mechanizmem zwalczania cheaterów, ale i innymi aspektami tytułu. Deweloperzy chcą bowiem większość elementów nakierować przeciwko oszustom.

Junyszek przyznaje, że jedną z funkcji, której brakuje, a mogłaby pomóc w identyfikowaniu nieuczciwych graczy, byłaby opcja zgłaszania osób uzyskujących przewagę w niesprawiedliwy sposób. Na razie radzi, by raportować tego typu użytkowników z pomocą formularza na oficjalnej stronie gry.

W międzyczasie opublikowano zwiastun przypominający o premierze płatnej kampanii fabularnej Halo Infinite. Moduł single player zadebiutuje 8 grudnia na PC, Xbox Series X/S i Xbox One, będzie także dostępny w abonamencie Game Pass.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami