Nowe gry CD Projektu w fazie badań, szczegóły w 2022 roku

Po premierze Cyberpunk 2077 i Wiedźmina 3 na next-genach. 

Szefowie CD Projektu na telekonferencji z inwestorami po publikacji najnowszych wyników finansowych zapewnili, że trwają już prace nad kolejnymi dużymi grami. Więcej szczegółów zostanie ujawnionych najwcześniej w 2022 roku.

Jak podkreśla prezes polskiej firmy - Adam Kiciński - nowe produkcje obecnie są w tak zwanej fazie R&D, czyli badań i rozwoju, podczas której deweloperzy eksperymentują z różnymi pomysłami i założeniami.

- Po wydaniu next-genów będzie odpowiedni moment na ogłoszenie, że pracujemy nad dwoma projektami AAA - obiecuje menedżer, odnosząc się do premiery Cyberpunk 2077 i Wiedźmina 3 na PS5 i Xbox Series X/S. Rodzima spółka chce równolegle tworzyć dwa tytuły.

To nie wszystko, ponieważ szef CD Projektu zaznaczył, że „postępują prace” nad pierwszym dużym i płatnym rozszerzeniem do produkcji o przygodach V. Szczegółów na temat dodatku na razie nie przedstawiono.

Potwierdzono przy okazji wcześniejsze wieści: Cyberpunk 2077 otrzyma kolejny znaczący patch w pierwszym kwartale 2021 roku. Aktualizacja zadebiutuje wraz ze wspomnianą wersją gry przeznaczoną na PS5 i Xbox Series X/S.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami