Call of Duty Vanguard - Stalingrad: skrzynka, ucieczka do domu

Zwiedzamy Stalingrad, ratujemy Miszę i odpieramy atak Niemców na miasto.

Stalingrad to trzecia misja w kampanii Call od Duty Vanguard. Zadanie rozpoczyna się w domu rodzinnym Poliny Pietrowej, głównej bohaterki tej opowieści.

Na tej stronie:

Dostawa skrzynki do Miszy

Po zakończeniu rozmowy z ojcem i bratem, główna bohaterka podniesie skrzynkę. Możesz przejść się po mieszkaniu i podejść do interaktywnych obiektów, a tata Poliny odpowie wówczas odpowiednim komentarzem.

Niosąc skrzynkę, wyjdź z mieszkania i zejdź po schodach. Kiedy wyjdziesz na zewnątrz, idź za Miszą (1), który skręci w prawo. Podejdź do niego i oddaj mu skrzynkę.

050

Następnie wejdź po skrzyniach (2) na dach.

051

Potem wejdź do budynku przez otwór okienny (3) znajdujący się za skrzypaczką. Przejdź do korytarza. Kucnij przed mężczyznami, którzy niosą kanapę, i przejdź pod paletą. W ten sposób obejdziesz zator.

052

Idź do końca korytarza i wyjdź na dach. Wespnij się po cegłach (4), przejdź na koniec dachu i skręć w lewo. Znowu wespnij się po cegłach. Idąc dalej po dachach, dotrzesz do miejsca, z którego możesz zeskoczyć na ulicę.

053

Przed sobą zobaczysz dwóch żołnierzy (5). Nie przepuszczą cię, więc skręć w lewo (6), a potem idź w kierunku namiotów.

054

Podejdź do kobiety (7), a potem idź w kierunku grupki żołnierzy (8). Wówczas rozpocznie się atak bombowy. Odwróć się i biegnij z powrotem w kierunku domu.

055

Ucieczka do domu Petrowej

Wskocz na dach (9), a następnie biegnij przed siebie, wspinając się po cegłach i uważając na pociski. Kiedy dotrzesz do szklanego dachu, omijaj dziury. Jeżeli przez nie wpadniesz, to zginiesz.

056

Biegnąc po dachach, zobaczysz w oddali balkon (10). Wskocz na niego, a potem wespnij się wyżej po cegłach. Następnie czeka cię sekwencja ucieczki po walącym się budynku.

057

Kiedy Polina się obudzi, będzie już zmierzch. Wejdź do korytarza, gdzie zauważy cię niemiecki żołnierz, ale nie zrobi ci krzywdy, tylko nakaże wejść do pokoju. Zabierz nóż (11) z kuchni i zabij żołnierza (12) po cichu, a potem zabierz jego broń. Uzbrojona/y możesz zlikwidować przeciwników, którzy znajdują się na tym piętrze.

058

Wyjdź przez okno na dach, a potem wespnij się po cegłach na krawędź dachu (13). Przejdź po gzymsie i wejdź przez wyrwę w murze do kolejnego budynku. Ciasnym przejściem dotrzesz do okna, za którym znajduje się mieszkanie Poliny.

059

Następnie: Call of Duty Vanguard - Stalingrad: poczta

Spis treści: Call of Duty Vanguard - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Call of Duty Vanguard - Operacja Tonga: kazamaty, bateria artylerii

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami