Call of Duty Vanguard - Operacja Tonga: wiatrak

Zdobywamy broń i docieramy do wiatraka, by przegrupować się ze swoim oddziałem.

Po tym jak ukończyłeś misję Feniks, obejrzysz film przerywnikowy, po którym rozpocznie się kolejne zadanie w kampanii Call of Duty Vanguard, czyli Operacja Tonga, w którym wcielimy się w Arthura Kingsleya.

Pierwszym twoim celem jest dołączenie do sojuszników przy wiatraku. Rozpoczynasz misję bez broni, więc skup się na omijaniu przeciwników i przechodzeniu po cichu do kolejnych punktów zapisu. Aby zminimalizować ryzyko wykrycia, nie biegaj! Kucnij i idź powoli w kierunku znacznika celu misji.

Idź ścieżką (1), która znajduje się po prawej stronie. Jeśli nie wiesz, gdzie iść, w każdej chwili możesz wywołać znacznik na ekranie, który wskaże ci drogę do aktualnego celu.

022

Dotrzesz do brytyjskiego spadochroniarza (2) przywiązanego do drzewa, który - gdy się do niego zbliżysz - zostanie zabity. Kiedy zobaczysz przeciwnika (3), podejdź do niego po cichu i wyeliminuj go, by zabrać mu broń. Główny bohater sam chwyci za karabin, kiedy pozbędziesz się wroga. Wówczas zjawi się drugi nieprzyjaciel. Wtedy zastrzel go, gdy twoja postać wyceluje w niego.

023

Podążaj dalej w górę ścieżki (4), a dotrzesz do otwartej przestrzeni. Przed sobą zobaczysz dom (5). Zanim jednak udasz się w jego stronę, poczekaj w krzakach, aż przejadą samochody.

024

Następnie ukryj się za wozem i postaraj się nie wywoływać alarmu. Twoim celem jest przedostać się do domu (5), wejściem przez piwnicę (6).

025

Spróbuj to zrobić po cichu, ale - się nie uda i przeciwnicy cię wykryją - to nic straconego. Zabij najbliżej stojących wrogów i biegnij w kierunku wejścia do piwnicy (6). Pospiesz się wówczas, gdyż pojawią się kolejni przeciwnicy po chwili.

026

Następnie przejdź przez piwnicę i wejdź po schodach na parter, gdzie zabij kolejnych oponentów. Wyjdź z domu na podwórze, gdzie stoczysz kolejny bój. Kiedy rozprawisz się z pierwszą grupą wrogów, ukryj się za murkiem (7) i poczekaj w ukryciu na kolejnych przeciwników. Kiedy się pojawią, strzelaj do nich z dystansu.

Następnie przemieszczaj się od odsłony do osłony i eliminuj kolejnych nieprzyjaciół. Uważaj też na psy, które pojawią się podczas tej walki. Gdy tylko usłyszysz szczekanie, skup się na zabiciu czworonogów.

Wejdź na wzgórze. Po drodze zbierz amunicję z ciał i skrzynek . Podążaj za znacznikiem misji, a dotrzesz do płonącego wiatraka (8) i stodoły po prawej stronie (9).

027

Wejdź do stodoły (9) - musisz obejść budynek, by odnaleźć wejście do środka. Uważaj, gdy będziesz wchodził, gdyż zaatakuje cię przeciwnik z bagnetem.

028

Kiedy przedrzesz się przez budynek, wyjdź na zewnątrz i dołącz do oddziału (10) przy płonącym młynie.

029

Dalszą część misji opisaliśmy na kolejnej stronie.

Spis treści: Call of Duty Vanguard - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Call of Duty Vanguard - Feniks: Hamburg, baza U-bootów

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami