Google Pixel 6 pozwoli łatwo usuwać osoby i obiekty ze zdjęć - sugeruje wyciek

Telefon może też dostawać aktualizacje przez 5 lat.

Google Pixel 6 najprawdopodobniej pozwoli w łatwy sposób usuwać ze zdjęć niepożądane elementy, np. osoby czy obiekty - wynika z grafik, które pojawiły się na krótko w sklepie internetowym. Ponadto, producent może zapewnić dla telefonu pięć lat wsparcia aktualizacjami.

Materiały promocyjne pojawiły się na witrynie brytyjskiego sklepu Carphone Warehouse, ale szybko zostały usunięte. Grafiki zachował i ponownie opublikował użytkownik Twittera, posługujący się pseudonimem evleaks.

„Magic Eraser sprawia, że rozpraszające elementy zdjęć znikają po kilku kliknięciach. W galerii Zdjęcia Google usuniesz z fotografii przypadkowe osoby oraz niechciane obiekty, więc miejsca i osoby, które chcesz uwiecznić, pozostaną głównymi gwiazdami zdjęcia." - czytamy na materiałach promocyjnych.

Na opublikowanych grafikach widnieje również informacja o pięcioletnim wsparciu aktualizacjami dla Pixela 6. Dla większości telefonów z systemem Android standardowy jest dwuletni okres wydawania aktualizacji, ale na przykład Samsung od pewnego czasu zobowiązuje się do do dostarczania poprawek bezpieczeństwa dla swoich smartfonów przez 4 lata od premiery.

Producent ujawni szczegóły dotyczące modelu Google Pixel 6 podczas wydarzenia Pixel Fall Launch, które odbędzie się 19 października.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami