Ghostbusters powraca - powstaje gra o "Pogromcach duchów"

Od twórców Friday the 13th.

W listopadzie na ekranach kin zadebiutuje kolejny film z serii „Pogromców duchów”, lecz okazuje się, że to nie koniec dobrych wieści dla fanów serii - powstaje także nowa gra.

Takie wieści przekazał muzyk i producent Raphael Saadiq, w najnowszym odcinku podcastu Questlove Supreme. Mężczyzna jest jednym z założycieli studia IllFonic, które odpowiada za prace. To twórcy między innymi Friday the 13th: The Game oraz Predator: Hunting Grounds.

Nie znamy niestety żadnych szczegółów. W okolicach 1 godziny i 20 minut wywiadu Saadiq rzuca po prostu, że jego firma „pracuje obecnie nad Ghostbusters”.

Tymczasem film „Ghostbusters: Afterlife” debiutuje 19 listopada, stanowiąc sequel oryginalnej serii. Być może gra ukaże się w tym samym okresie.

Właścicielem praw do licencji „Pogromców duchów” jest obecnie Sony, co może sugerować, na jakich platformach ukaże się tajemnicza produkcja. Na konkrety trzeba jednak poczekać.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami