Diablo 2 - Lodowe Więzienie: Anya, Zamarznięta Rzeka

Uratowanie Anyi z Kryształowego Przejścia.

Lodowe Więzienie to trzecie zadanie piątego aktu w Diablo 2: Resurrected. W trakcie tej misji musisz dotrzeć do Kryształowego Przejścia i przeszukać je by odnaleźć uwięzioną tam Anyę. Na tej stronie wyjaśniamy jak dotrzeć do tej lokacji i ukończyć to zadanie.

Na tej stronie:

Lodowe Więzienie - jak odblokować zadanie

By odblokować to zadanie musisz porozmawiać z Malah (1), handlarką zlokalizowaną w północnej części miasta. Poprosi cię ona o odnalezienie Anyi, jednej z mieszkanek, która niedawno zaginęła.

208_diablo_2_akt_piaty_lodowe_wiezienie_anya_zamarznieta_rzeka

Zamarznięta Rzeka, jak uratować Anyę

By dotrzeć do Zamarzniętej Rzeki wróć na Zlodowaciałą Wyżynę (gdzie wykonałeś poprzednie zadanie, Ratunek na Górze Arreat) i przejdź do kolejnej lokacji, na Płaskowyż Arreat. Przeszukaj to miejsce i zlokalizuj zejście do Kryształowego Przejścia (2).

209_diablo_2_akt_piaty_lodowe_wiezienie_anya_zamarznieta_rzeka

Przeszukaj dokładnie te podziemia i znajdź tutejszy punkt nawigacyjny (3) - przyda ci się on bardzo w kolejnym zadaniu. Teraz wykorzystaj zejście do Zamarzniętej rzeki (4) by dostać się do lokacji, której poszukiwałeś.

210_diablo_2_akt_piaty_lodowe_wiezienie_anya_zamarznieta_rzeka

Musisz tutaj odnaleźć Zamarzniętą Anyę (5) i z nią porozmawiać. Następnie wróć do miasta i porozmawiaj z Malah, by otrzymać od niej specjalną miksturę. Wróć do Anyi i ponownie wejdź z nią w interakcję by rozpuścić lodowe więzienie.

211_diablo_2_akt_piaty_lodowe_wiezienie_anya_zamarznieta_rzeka

Wróć teraz do miasta. Porozmawiaj z Malah by otrzymać od niej zwój, który podniesie wszystkie odporności twojej postaci o 10%. Następnie idź do Anyi by w nagrodę za ratunek dostać przedmiot dla twojej klasy postaci. Po tym zadanie to dobiegnie końca.

Poprzednio: Diablo 2 - Ratunek na Górze Arreat: uwięzieni żołnierze

Spis treści: Diablo 2 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami