Mobilny Battlefield w akcji - są gameplaye z testów alfa

Zmagania w trybie Podbój.

Niedawno na Filipinach i w Indonezji rozpoczęły się testy alfa Battlefield Mobile, czyli odsłony cyklu zmierzającej na telefony i tablety. Gracze sprawdzający tytuł opublikowali już materiały z rozgrywką.

Na razie wczesna wersja gry oferuje tylko tryb Podbój (w oryginale Conquest) i znaną z trzeciej odsłony głównej serii mapę Wielki Bazar. Udostępnione gameplaye ukazują właśnie wspomniany wariant i lokację. Filmy nagrano na urządzeniach z systemem Android.

Nie wiadomo, kiedy testy strzelanki rozpoczną się w pozostałych regionach, ale przedstawiciele EA obiecują, że gracze z kolejnych państw powinni być dopuszczani do zabawy stopniowo. Liczba miejsc jest ograniczona, więc wcześniej trzeba będzie dokonać wstępnej rejestracji.

Pełna wersja Battlefield Mobile zadebiutuje w 2022 roku nie tylko na Androidzie, ale i iOS. Produkcja zostanie udostępniona za darmo, aczkolwiek nie zabraknie opcjonalnych mikropłatności - zainteresowani kupią przedmioty kosmetyczne i przepustki bojowe.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami